Polska premiera nowości z serii MANCHESTER!

Już w środę 15 listopada o godz. 11.00 w naszym demo roomie odbędzie się polska premiera najnowszych rozwiązań profesjonalnych od marki Turbosound!

W ofercie brytyjskiego producenta nagłośnienia pojawiły się nowe elementy w ramach systemu Manchester, które mogą sprawić niemałe zamieszanie na rynku rentalowym. Starannie przemyślane technologie, zapewniające spójność brzmienia we wszystkich modelach w systemie, zapewniają ogromną moc przy zachowaniu klarownego brzmienia.

Gościem specjalnym będzie szef wsparcia produktów profesjonalnych David Cole, który z marką Turbosound związany jest od wielu lat. Zaprezentuje on możliwości systemu Manchester w oparciu o moduły liniowe MV210-HC z subwooferami MS121 oraz nowszą generację źródeł typu point source: MC12-P oraz serię TQ. Prezentacja prowadzona będzie w języku angielskim.

Wraz z realizatorem Michałem Niezbeckim, David omówi praktyczne aspekty korzystania z systemu Manchester, m.in takie jak rigging oraz ground stacking.

Po prezentacji uczestnicy spotkania będą mieli możliwość odsłuchu systemu. Zapraszamy z własnymi utworami, a także z nagraniami wielośladowymi.

Wstęp bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Link do formularza zgłoszeniowego tutaj 👇

https://forms.gle/Mr5hAL6M8B5yX5AfA

Strona wydarzenia 👇

https://www.facebook.com/events/1492034848303501/

Zapraszamy!

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl