PROMOCJA ŚWIĄTECZNA! Teraz mikrofony beyerdynamic z serii PRO X w najniższych cenach!

Seria PRO X została stworzona specjalnie dla wszystkich kreatywnych twórców, którzy chcą sięgać po najlepsze rozwiązania. Najnowsze modele oferowane przez niemieckiego producenta zachwycają zarówno jakością wykonania, jak i świetnym brzmieniem. Tylko teraz obydwa mikrofony zakupić można w niesamowicie niskich cenach!

Dynamiczny mikrofon broadcastowy M 70 PRO X to idealna propozycja dla osób, które tworzą treści multimedialne, prowadzą podcasty i audycje internetowe, potrzebują narzędzia do komunikacji w grach i aplikacjach. Wysokiej jakości konstrukcja przetwornika, pozwala osiągnąć głębokie lektorskie brzmienie głosu oraz krystalicznie czysty dźwięk. Teraz w cenie 599 zł brutto!

Beyerdynamic M 90 PRO X to niezwykle uniwersalny mikrofon pojemnościowy o szerokiej palecie zastosowań. Świetnie się sprawdzi zarówno w nagrywaniu wokali o przeróżnej dynamice, jak i w rejestracji instrumentów akustycznych, takich jak gitara czy perkusjonalia. Dzięki ciepłemu i jednocześnie precyzyjnemu brzmieniu M 90 PRO X spełni swoją rolę jako główny mikrofon do domowych, jak i studyjnych nagrań. Teraz w cenie 799 zł brutto!

Oferta dostępna u oficjalnych dealerów marki beyerdynamic! Lista dealerów dostępna >TUTAJ<!

Więcej o mikrofonach z serii PRO X można przeczytać tutaj:

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl