SoundTrade na festiwalu Soundedit ’23!

Kolejny już raz nasza firma uczestniczyć będzie na jednym z najważniejszych wydarzeń w branży pro audio. Soundedit organizowany w Łodzi, to jedyna na świecie impreza skierowana do producentów muzycznych, realizatorów dźwięku i artystów.

Prezentowane tam warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne odwiedziło w poprzednich latach tysiące uczestników. Wybitne osobistości świata produkcji muzyki oraz wyjątkowi artyści występowali w salach hotelu DoubleTree By Hilton Lodz oraz Klub Wytwórnia dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W tym roku zapraszamy 13 listopada w poniedziałek do Małej Sali koncertowej, gdzie zaprosiliśmy kilku niesamowitych gości, którzy przygotowali niezwykle ciekawe prezentacje i warsztaty. Zwracamy uwagę zwłaszcza na przedpremierowy pokaz najnowszego systemu liniowego Turbosound z serii Manchester.

Program:

9.45Rafał Szumny – Na żywo, ale w studio. Wykorzystanie technik studyjnych podczas realizacji Live.

12.00 David Cole, Michał Niezbecki – Jak zachować spójność brzmienia od małych źródeł punktowych do dużych systemów liniowych? Na bazie najnowszych systemów nagłośnieniowych Turbosound serii TQ oraz Manchester.

14.15Piotr „Melex” Mela – Projektowanie systemów nagłośnieniowych w wymagających warunkach. Case study: systemy dBTechnologies zastosowane podczas Gali Boksu K2 na Arenie Tarczyński we Wrocławiu.

16.30 Michał Niezbecki – Czy mikser audio ma coś wspólnego z multitoolem? Konsoleta Midas HD w różnorodnych konfiguracjach – warsztaty hands-on.

Zapraszamy do rejestracji swojej obecności na poszczególne zajęcia na stronie:

https://soundedit.pl/warsztaty2023/

Wszystkie wydarzenia odbywają się w Klubie Wytwórnia i Hotelu DoubleTree by Hilton.

Widzimy się w Łodzi!

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl