SoundTrade na Festiwalu Soundedit’22

Z przyjemnością informujemy, że firma SoundTrade weźmie udział w warsztatach i szkoleniach, które odbędą się w ramach Festiwal Soundedit ’22 w dniach 4-5 listopada 2022 w hotelu DoubleTree By Hilton Lodz w Łodzi!

Wydarzenie to od wielu lat skupia producentów, realizatorów dźwięku, profesjonalnych muzyków, przedstawicieli branży muzycznej, twórców odpowiedzialnych za sound design i wielu innych ludzi, którzy są chętni dzielić się wiedzą, poszerzać swoje horyzonty i uczestniczyć w corocznym święcie jakim jest festiwal Soundedit.

4 listopada w piątek w sali E będzie można uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach, które zorganizowaliśmy wspólnie z naszymi znamienitymi gośćmi. Zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych tematem produkcji muzycznej oraz realizacji muzyki na żywo, niezależenie od poziomu zaawansowania i doświadczenia. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Na stronie http://77production.pl/warsztaty2022/ dostępny jest formularz zgłoszeniowy, gdzie do 3 listopada można zarejestrować się na wybrane przez siebie warsztaty. Rejestracja jest obowiązkowa.

Plan warsztatów organizowanych przez SoundTrade:

11.00 – Grzegorz Wełna & Michał Niezbecki – “Więcej mikrofonów! Mikser wytrzyma! – czyli duża orkiestra w jeszcze większej sali”

13.00 – Marcin Bors & Paweł Kałwak – “fonoplastykon.LIVE – Na żywo nawet w studio”

15.00 – Maciej Wasio – “Brzytwa Ockhama – podstawowe narzędzie miksu”

17.00 – Maciej Szewczyk – “Systemy nagłośnieniowe przyszłości – przemieszczanie dźwięku za pomocą komputera”

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/485407030098173

Kompletny program festiwalu można zobaczyć na stronie: https://soundedit.pl/program/

Zapraszamy!

©SoundTrade 2021 Realizacja: AldarteWeb / code: estinet.pl